PIOTRKOWSKA KLUB


W QR Code zakodowane są dane teleadresowe wybranego lokalu.
Zamiast je ręcznie przepisywać, możesz po prostu zeskanować kod i w łatwy sposób zapisać w swoim telefonie komórkowym.

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do skanowania kodów, kliknij tutaj

Programy do skanowania kodów są dostępne dla większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Poniżej podajemy przykładowe programy na różne platformy:

Piotrkowska Klub

ul. Piotrkowska 97 (zobacz na mapie)
Łódź
od pn.-pt. lunch cena zestawu 12złlub 15 zł w godz.12-16
Kuchnia lokalu: polska, włoska
Godziny otwarcia
poniedziałek: 11:00 - 25:00
sobota: 11:00 - 25:00
/
Płatności kartą kredytowąOgródek

Piotrkowska Klub

ul. Piotrkowska 97
Łódź

Opinie

Marta
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-09-27 14:42:37
Byliśmy ostatnio z mężem na kolacji w tej restauracji i byliśmy w szoku. Wydawałaby się, że nazwisko Zieliński w nazwie lokalu daje gwarancję smaku i udanego wieczoru. Nic bardziej mylnego. Zaczęło się od tego, iż Pani kelnerka nie sprzątnęła dwóch zbędnych nakryć (stolik był przygotowany na cztery osoby, a nas było dwoje)co zaowocowało tym, że nie miała gdzie postawić przyniesionych dla nas dań. W rosole pływała taka ilość marchewki, że samo nasuwało się skojarzenie z zupą marchewkową. Zamówione przez nas danie z grilla ociekało tłuszczem czego raczej spodziewamy się po daniach z patelni, ziemniaki ze szpinakiem i rokpolem miały szpinak położony obok jakby ktoś zapomniał wrzucić go na patelnię podczas przygotowywania dania, a rokpol hmm... gdzieś podobno był. Ziemniaki w ziołach pływały w maśle i tarzały się w koperku, który też był unurzany w maśle, innych ziół nie stwierdzono. A jeszcze mięso miało byc w tymianku co oznaczało dwie gałązki tymianku użytego do dekoracji talerza. Deseru nie mieliśmy odwagi zamówić, a szefowa kuchni była oburzona faktem, że jedzenie nam nie smakowało.
Maciek
(użytkownik niezarejestrowany)
2010-04-28 13:30:38
dawno nie byłem w tym lokalu, gdyż nie mieszkam już w Łodzi, ale po paru latach chciałem znów odwiedzić to miejsce i nic się nie zmieniło, jakby czas się zatrzymał w miejscu, szaro buro, jedynie jedna sala ta z kanapami zmieniła się bardzo korzystnie, teraz są wygodne kanapy. Jedzenie, obsługa nadal na niezłym poziomie.


Poleć lokal jako dobry na:

Oceń lokal

kuchnia:
wystrój:
jakość do ceny:

Dodaj swoją opinię

Do swojego komentarza możesz dołączyć do pięciu zdjęć (prezentujących np. potrawy w lokalu albo zdjęcia ze znajomymi) w formacie JPG, o łącznej wielkości nie przekraczającej 30MB (zalecana waga pojedynczego obrazka to nie więcej niż 1MB):
loading...